POMŮŽU VÁM NAVRHNOUT

VÁŠ VYSNĚNÝ DOMOV

PROČ SI ZVOLIT PRÁVĚ MĚ

Když lidé řeší interiér svépomocí, stojí je to stejné peníze jako s designérem, ale výsledek je nejasný. Pomohu vám zařídit váš interiér od A do Z. Nabízím komplexní služby v oblasti návrhů interiérů bytů, rodinných domů, kanceláří, obchodů atd. Zaručuji osobní a vstřícný přístup, kvalitní 3D vizualizace a vzorování návrhu ve vlastním studiu, abyste si vše dokázali lépe představit. Díky spolupráci se mnou si splníte sen o krásném interiéru, ve kterém se vám bude dobře žít.

JAK PRACUJI

1

ZADÁNÍ

Sejdeme se, abychom prodiskutovali vaše představy a potřeby. Stanovíme si termíny pro představení 3D grafických návrhů.

2

NÁVRH

V PC vytvořím model interiéru, vzory materiálů a výkresy. Kompletní návrh zohledňuje dispoziční řešení, tvar nábytku a zařizovacích prvků, barvy, výkresy stavebního řešení, technologických rozvodů atd.

3

REALIZACE

Ve svém studiu vám ukážu 3D grafickou vizualizaci a vzory konkrétních materiálů. Navrhnu ověřené dodavatele. Osobně dohlédnu na realizaci a koordinaci řemesel až do dokončení a předání hotového díla.

JAKUB GAVURA
JAKUB GAVURA

Bytové i nebytové interiéry navrhuji už od roku 2008. Moje práce mě nesmírně baví a každý prostor je pro mě výzvou. Do nové práce se vždy pouštím s vášní. Sleduji nejnovější trendy bydlení i designu. Neustále se vzdělávám, abych klientům pokaždé odevzdal perfektní práci. Návrh interiéru je odrazem myšlenky designéra a musí splňovat představy klienta o stylovém a pohodlném bydlení – tato teze je pro mě zákon. Jsem proto připraven pro vás navrhnout a realizovat kompletní interiér. Spolupracuji s předními světovými výrobci nábytku, kuchyní, svítidel, podlahových krytin a dalších bytových prvků, které mé návrhy a vaše představy a požadavky posunou ještě dál – směrem k dokonalému bydlení.