REFERENCE

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Přečtete si doporučení některých zákazníků, s nimiž jsem spolupracoval.

Super spolupráce na nejvyšší úrovni. Vizualizace vypadá velice povedeně. Jednání Jakuba Gavury je velice profesionální. Stačí mu jen nastínit, co od dané věci očekáváte a jak by asi měla vypadat. Dokáže se vžít do pocitů zákazníka. Pokud máte něco k doplnění, není to problém, vše zapracuje k vaší spokojenosti. Jakub přesně vystihl moji představu – vzdušný obývák s teplými přírodními barvami. Návrh dodal velice rychle včetně výrobního postupu a výkresů. Zařídil i řemeslníky. Můžu jen doporučit.

Jakub Jemelka

Chtěli bychom vyslovit chválu na práci návrhu kuchyně od pana Gavury. Spolupráce, nápaditost a zkušenost byla na místě. S návrhem jsme byli velmi spokojeni a určitě můžeme doporučit i co se týče spolupráce s klientem, která je velmi výborná.

Radek Berkopf

Úžasná spolupráce, příjemné jednání a profesionální přístup. Skvělá 3D vizualizace v přírodních odstínech. Doporučuji i co se týká výběru materiálu. Byla jsem velmi spokojena.

Kateřina Grohmanová

Spolupráce s p.Gavurou byla super,navrhl,vyřídil,zařídil vše velmi rychle k naší spokojenosti,můžu jen doporučit!

Andrea Raidová

Jsme Vaší prací opravdu velmi nadšeni. Děkujeme

Petra Kamelandrová

Děkujeme za perfektní spolupráci. Navrhl jste nám synův pokoj přesně podle našich představ a tím nám ušetřil spoustu práce a času, kdy bychom si museli s pokojem lámat hlavu sami a výsledek by nebyl ani zdaleka takový, jaký je teď. Máme další zkušenost , že se vyplatí obrátit se na profíky a tím vy stoprocentně jste.

manželé Koneční

Spolupráce s panem Gavurou byla velmi profesionální. Návrh prodejny byl zpracován velmi nápaditě. Splňoval vše co jsem požadoval - přehlednou, čistou prodejnu s důrazem na produkty. Osvětlení bylo navrženo velmi originálně. Zákazníkům se prodejna velmi líbí. Díky za skvělou spolupráci.

Michal Byrtus

Návrh studentského pokoje se nám moc líbí.Spolupráce s panem Gavurou byla vynikající.Je spolehlivý,nápaditý,pracuje rychle a profesionálně.Návrh je zpracovaný pečlivě a pokoji nic nechybí.Byli jsme s výsledkem velice spokojeni a naše dcery jsou nadšené.Proto můžeme jen doporučit!

Hana Semjonová

Spolupráce s panem Gavurou byla velmi příjemná a konstruktivní. Cílem bylo prosvětlit a oživit prostor čekárny s ohledem na zátěž, kterému je tato místnost během dne vystavena. Toto se beze zbytku podařilo. Děkuji

MUDr. Eva Zapletalová

Obával jsem se, že příznivá informace z internetových stránek bude nadsazená, ale skutečnost ještě předčila naše očekávání. Přístup pana Gavury byl opravdu osobní a lidský, ale přitom dokonale profesionální. Nemohu říci, jak by reagoval na naše zásadní změny, protože všechny jeho předložené návrhy se nám líbily a vybrali jsem takříkajíc "na první dobrou". Žádná z úprav a přizpůsobení pro něho nebyl problém, a když jsme viděli vizualizace, začali jsme se na nový obývák těšit. Nejlepší část pro nás ale představovala následná práce, kdy návrhem vše teprve začalo. Při výběru vzorů a materiálů přímo na doporučených konkrétních prodejnách pan Gavura domluvil přesné zadání, takže s prodejci jsme již mohli jen doladit drobnosti. Stejně tak firmy, které na částech zakázky pracovaly, měly (od pana Gavury) přesné a konkrétní zadání toho, co chceme a potřebujeme. Jednání s nimi pak byla hladká a jednoduchá.

Petr Mohapl